Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Obniżka oprocentowania kont oszczędnościowych od 1 lipca 2016?

Czy to prawda, że od 1 lipca 2016 zostanie obniżone oprocentowanie kont oszczędnościowych? Na swoim koncie direct on-line nie mam żadnej wiadomości z banku w tej sprawie. Konto oszczędnościowe w systemie mam zablokowane, natomiast osobiste jest stale dostępne. Taka informacja jest chyba przeznaczona dla klienta, a nie dla wybranego konta i powinna się znajdować w wiadomościach z banku?

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (13 965 wyświetleń)

Re.: Obniżka oprocentowania kont oszczędnościowych od 1 lipca 2016?

Prawda, wczoraj widziałem wiadomość. Co najlepsze bank tłumaczy się w żenujący sposób deflacją, ciekawe że gdy mieliśmy inflację to nie podnosił oprocentowania, chyba że zmusiła go do tego RPP podwyzką stóp. No ale w końcu liczą się ludzie Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 2 z 5 (13 913 wyświetleń)

Re.: Obniżka oprocentowania kont oszczędnościowych od 1 lipca 2016?

@erty zgadza się. Od 1 lipca 2016r. obniżymy oprocentowanie na kontach oszczędnościowych w PLN. Posiadając dostęp do bankowości internetowej, informacje te są wysyłane i udostępniane w zakładce Wiadomości. Jeżeli wiadomość ta nie jest widoczna, proszę o kontakt z nami przez kanał szyfrowany:

  • infolinia banku pod numerem 32 357 00 69,
  • wysłanie wiadomości przez bankowość internetową.


Sprawdzimy opisaną sytuację.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (13 892 wyświetleń)

Re.: Obniżka oprocentowania kont oszczędnościowych od 1 lipca 2016?


MarcinBa pisze:

@erty zgadza się. Od 1 lipca 2016r. obniżymy oprocentowanie na kontach oszczędnościowych w PLN. Posiadając dostęp do bankowości internetowej, informacje te są wysyłane i udostępniane w zakładce Wiadomości. Jeżeli wiadomość ta nie jest widoczna, proszę o kontakt z nami przez kanał szyfrowany:

  • infolinia banku pod numerem 32 357 00 69,
  • wysłanie wiadomości przez bankowość internetową.


Sprawdzimy opisaną sytuację.


Dziękuję za informację.

Wczoraj po południu otrzymalam SMS z Banku z informacją o zarejestrowaniu mojego zgłoszenia pod nr. ... i obietnicę  odpowiedzi do ...6 lipca.

Dzisiaj przesłano  wiadomość na moje konto on-line z podaniem oprocentowania konta OKO od 1 lipca 2016. Nie podano oprocentowania  konta OKO Premium, do którego jestem pełnomocnikiem.

Tryb zawiadamiania klientów na "ostatnią minutę" jest nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że jutro tj. 1 lipca znajdę te wszystkie "tajne" informacje na stronie internetowej Banku.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 4 z 5 (13 863 wyświetleń)

Re.: Obniżka oprocentowania kont oszczędnościowych od 1 lipca 2016?

Na maila ze Społeczności ING nie mogę wysłać odpowiedzi - MAILER DAEMON  mi to uniemożliwia. Żadna z odpowiedzi z Banku nie jest satysfakcjonująca. Nie polecam kontaktu z ING poprzez Wiadomości.

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 5 z 5 (13 640 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy