Odpowiedz

OKO w euro

Czy mozna ma OKO w euro wplacic bilon? Jest napisane, ze wplata jest za darmo, ale chve uniknac niespodzianek. Jesli nie mozna, to dlaczego?
Odpowiedz
0 Lajków
EURObilon
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 895 wyświetleń)

Re: OKO w euro

EURObilon Nie obsługujemy wpłat w bilonie w innej walucie niż złotówki. Określa to nasz regulamin. 
Możesz wpłacić banknoty w euro na swoje konto walutowe. Pierwsza wpłata w okresie rozliczeniowym jest bezpłatna. Trwa on od 29 dnia jednego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. 
Ważne, aby placówka prowadziła obsługę kasową.   

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 844 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy