Odpowiedz

OKO -konto wspólne a OKO bonus

Witam,

 Mam wspólne konto OKO i taki przykład : środki na koncie to 50.000 jeżeli chcę otworzyć OKO Bonus i mam nowe środki 10.000 a stan początkowy na 04.06.2018 pokazuje mi 25.000 to:

-ile musi zostać na oko, żeby zachować stan początkowy?

-czy mogę przelać wszystko z oko na bonus i nic nie zostawić na OKO, żeby mieć podwyższone % ?

jeżeli na Bonus będzie 60.000 (stare 50.000+10.000 nowe) to od jakiej kwoty będzie 2.5% naliczane ?

Podkreślam, że konto ma 2 współwłaścicieli.

proszę o odp..

 

Odpowiedz
0 Lajków
basko00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (4 629 wyświetleń)

Re: OKO -konto wspólne a OKO bonus

Na koncie bonus na zakończenie promocji, abyśmy podliczyli podwyższone oprocentowanie dla nowych pieniędzy, musisz zostawić przynajmniej złotówkę powyżej salda początkowego wskazanego na dzień 04.06.2018 r. W tym przypadku 25 001 zł. Całość pieniędzy możesz przelać na konto bonus. System zapamięta saldo początkowe. Podwyższone oprocentowanie będziemy liczyć dla nowych środków 35.000 zł ponieważ 25.000 zł to saldo początkowe. W przypadku konta, które ma 2 współwłaścicieli saldo początkowe dzielimy na pół ponieważ przyjmujemy, że udziały środków na tym koncie są równe, niezależne od faktycznego wkładu ze współposiadaczy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
531
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 580 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy