Odpowiedz

OKO a Bonus

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale ta promocja to jakaś pomyłka.

Dlaczego za każdym razem jest tylko dla nowych środków?

 

Sami zmuszacie do tego aby klient nie trzymał na Waszym koncie swoich oszczędności, tylko zakładał inne konta w innych bankach  i tam przenosił swoje oszczędności.

Dajcie też Bonus dla klientów którzy mają już u Was oszczędności (nie musi być taki wysoki) a nie zmuszacie do zabierania hajsu do innego banku.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 3 (4 722 wyświetleń)

Re: OKO a Bonus

@viggen promocja oprocentowania Bonus dla kont oszczędnościowych jest niezmienna od jej powstania. 
W tej ofercie zawsze proponujemy podwyższone oprocentowanie dla nowych środków ponad saldo w danego dnia. Saldo to bierzemy z wytypowanego dnia i jest to suma na kontach oszczędnościowych i lokatach. 

Dla pieniędzy które brały udział już we wspomnianej promocji, możemy Ci zaproponować inne rozwiązania oszczędnościowe lub inwestycyjne. Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz oszczędzać i ile posiadasz pieniędzy. Jeśli masz wyrażone zgody marketingowe elektroniczne na TAK, propozycje będziemy Ci składać w Moim ING.   

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (4 668 wyświetleń)

Re.: OKO a Bonus

Witam

Promocja OKO Bonus ma na celu zachęcić do inwestowania i posiada podwyższone oprocentowania dla nowych środków zarówno dla nowych klientów jak i tych obecnych , nowe środku to kwota powyżej kwoty oszczędności z danego dnia wyznaczonego w promocji, proste zasady wiec nie widzę tu problemu jaki opisujesz, jeśli chcesz możesz wybrać inną opcję oszczędzania jak inwestycje w tej opcji masz ryzyko które sam wybierasz ale i możliwość większych zysków.

 

Jeśli uważasz moją odpowiedz za pomocną proszę o Lajka 👍🏻 bo to zawsze motywuje do pomocy z Góry dziękuję 😉

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (4 534 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy