Odpowiedz

OKO Bonus

Proszę o potwierdzenie czy jak bede miec 

saldo oko w zł pieniądze wieksze od salda początkowe a na OKO Bonus nic nie wpłace to dostane 2,5% w skali roku?

Czy ta sytuacja wiąze sie z brakiem zgromadzenia nowych środków?

Czy jeśli jak nie zgromadze nowych środków to dostane tylko 0,7% w skali roku?

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 1 z 6 (5 242 wyświetleń)

Re.: OKO Bonus

[ Edytowane ]

Oprocentowanie bonusowe - 2,50% w skali roku przez 4 miesiące - naliczamy tylko na Koncie Oszczędnościowym Bonus.
Jeżeli obecnie masz na standardowym koncie oszczędnościowym wyższą kwotę niż saldo początkowe - pieniądze przelej na konto bonus.
Gdy zostawisz je na standardowym - będziemy na nim naliczać oprocentowanie 0,70% w skali roku (zmienne).
Mam nadzieję, że dobrze Cię zrozumiałam 😃
Jeżeli nie - popraw mnie 😊

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 6 (5 210 wyświetleń)

Re.: OKO Bonus

Chodzi mi o to, że np
Nowe środki obliczamy według wzoru:
saldo OKO w zł + saldo OKO Bonus - saldo początkowe
Przykład Ostatnim dniu ofert mam:
Na OKO zwykłym mam 1500 zł,
Saldo początkowe 500 zł,
OKO Bonus 0 zł,
Wcześniej miałem 2000 zł i wypłaciłem wszystko.
Pytanie: Czy naliczą mi się odsetki bonusowe?
Co to znaczy zgromadzić nowe środki tak jak pisze to w regulaminie?
Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 3 z 6 (5 092 wyświetleń)

Re: Re.: OKO Bonus

@ananimowy abyś mógł skorzystać z oferty OKO Bonus, możesz mieć tylko konta OKO. W sytuacji, gdy już posiadasz otwarte OKO Bonus - drugiego nie założysz.

Zatem

Gdy masz tylko zwykłe konto lub konta OKO i saldo początkowe (sumę pieniędzy na tych kontach) na dany dzień - 500 PLN. To pieniądze 500 PLN niezależnie czy będą na koncie OKO czy OKO Bonus będą oprocentowane na 0,7 % w skali roku.

Załóżmy, że masz je na OKO Bonus. Wtedy na 2,5 % w skali roku masz oprocentowane wszystko powyżej kwoty 500 PLN czyli od 501 PLN do kwoty 100 500 PLN. Czyli maksymalnie 100 000 PLN. Po okresie promocji konto OKO Bonus zamykamy i pieniądze przelewamy na Twoje zwykłe konto OKO. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 6 (5 092 wyświetleń)

Re: Re.: OKO Bonus

żeby założyć OKO Bonus to muszę założyć zwykłe OKO.

Bank wypłaca odsetki wynikające z Oprocentowania bonusowego tym klientom, którzy spełnią łącznie
poniższe warunki:
1) zgromadzą Nowe środki na OKO Bonus,
2) będą posiadaczami OKO Bonus przez 4 miesiące od dnia zawarcia Umowy (otwarcia
rachunku),
3) spełnią warunek Przyrostu salda.

 

Proszę wyjaśnić co każdy punkt oznacza.

 

Bo poprzednia wiadomość to nie odpowiedz na moje pytanie.

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 5 z 6 (5 087 wyświetleń)

Re: Re.: OKO Bonus

ananimowy, wyjaśniam więc każdy punkt Emotikon: Szczęśliwy

  1. Zgromadzą Nowe środki na OKO Bonus - czyli powinieneś wpłacić na konto nowe środki, które będą nadwyżką salda początkowego,
  2. Będą posiadaczami OKO Bonus przez 4 miesiące od dnia zawarcia Umowy (otwarcia
    rachunku) - czyli nie zerwiesz umowy przez upływem jej ważności,
  3. Spełnią warunek Przyrostu salda - saldo na koniec trwania umowy będzie wyższe niż saldo początkowe.

Dodatkowo:

Nowe środki - to środki wpłacane na OKO Bonus w trakcie trwania umowy i obliczane na koniec każdego dnia, które stanowią nadwyżkę nad Saldem początkowym i nie przekraczają 100 000 zł.
Przyrost salda - nadwyżka Salda końcowego nad Saldem początkowym.

 

Wszystkie te informacje wynikają z regulaminu promocji OKO Bonus, który znajdziesz tutaj.

Mam nadzieję, że pomogłam Emotikon: Szczęśliwy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (5 018 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy