Odpowiedz

Nowe środki

Witam,

Mam pytanie dotyczące dotyczące Konta Oszczędnościowego Bonus. Piszą, że procentowanie 2%, dotyczy wyłącznie nowych środków, czyli oszczędności zgromadzonych powyżej salda początkowego.

Czy do salda początkowego wliczana jest kwota rachunków do których udzielono mi pełnomocnictwa, czy wyłącznie moich środków, bo po udzieleniu pełnomocnictwa, kwota tych rachunków widnieje na moim koncie.

Czekam na odp. Dzięki

Odpowiedz
0 Lajków
niwim
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-10-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 925 wyświetleń)

Re: Nowe środki

[ Edytowane ]

@niwim Saldo początkowe to łączna kwota, która była na Twoich produktach depozytowych we wskazanym dniu. Uwzględniamy konta, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem. Do produktów depozytowych wliczamy:
- rachunki oszczędnościowe (z wyłączeniem Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego oraz Smart Saver),
- lokaty terminowe,
- lokaty w ramach pakietu Fundusz z Lokatą,
- lokaty w Lokacie z Funduszem,
- Inwestycyjne Lokaty Terminowe.

Aktualna promocja Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus trwa do 19 października 2017 roku. Saldo początkowe badamy na dzień 28 czerwca 2017 roku. Jego wysokość sprawdzisz w Moim ING: Oferta ING -> Oszczędności -> Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus -> Więcej -> Sprawdź Twoje saldo początkowe.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (11 858 wyświetleń)

Re: Nowe środki

Czy mając pełnomocnictwo do konta staje się automatycznie jego współwłaścicielem?

Odpowiedz
0 Lajków
niwim
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
06-10-2017
Wiadomość 3 z 4 (11 800 wyświetleń)

Re: Nowe środki

Nie. Aby zostać współwłaścicielem odwiedź oddział banku.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 735 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy