Konta oszczędnościowe

Odpowiedz

Historia transakcji zlikwidowanego OKO Bonus

Dzień dobry,

 

czy mogę w jakiś sposób w bankowości online wygenerować wyciąg obejmujący także transakcje na koncie oszczędnościowym Bonus, które po wygaśnięciu zostało automatycznie zamknięte? Nie widzę nigdzie takiej opcji, wygląda na to, że po zamknięciu tego konta utraciłem też dostęp do historii rachunku.

Odpowiedz
0 Lajków
somv
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
3
25-11-2015
Wiadomość 1 z 2 (4 114 wyświetleń)

Re.: Historia transakcji zlikwidowanego OKO Bonus

[ Edytowane ]

Możesz zamówić zaświadczenie do zamkniętego konta.
Zrobisz to w sekcji:

  • Usługi i narzędzia/Zaświadczenia/Konto zamknięte.

Będziesz mógł wybrać numer konta, dla którego chcesz je otrzymać.
Gdy to zrobisz - pojawią się dodatkowe opcje. Zaznaczasz, jakie informacje ma zawierać Twój dokument.
Przed zamówieniem pojawi się informacja o tym, jaka opłata zostanie pobrana.
Zaświadczenie przygotujemy do 5 dni roboczych i prześlemy do zakładki Wiadomości w Moim ING 😊
Pamiętaj, że w przypadku pytań możesz porozmawiać z nami online na czacie w bankowości internetowej.
Tam również możesz zamówić takie zaświadczenie 😉 

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 988 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy