Odpowiedz

Lokata BONUS

Witam,

Chciałbym zwrócić uwagę na sposób oferowania przez Bank ING produktu Lokata Bonus.

Na prośbę o udostępnienie możliwości założenia Lokaty Bonus w bankowości elektronicznej (zakładka Moje ING) otrzymałem następujące odpowiedzi od Konsultantów ING:

a) ofertę Lokaty Bonus skierowaliśmy tylko dla wybranych klientów.
   Nie możemy Pana dopisać do tej promocji.

b) nie wszystkie oferty są ogólnego dostępne dla wszystkich klientów banku.

   To jaką udostępniamy jest decyzją biznesową i skierowana jest dla wybranej grupy klientów.

Tymczasem w regulaminie produktu Lokata Bonus wyraźnie jest napisane:

Klienci, do których Bank kieruje Ofertę

§ 3

Z oferty specjalnej mogą skorzystać osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz osoby małoletnie, które posiadają przynajmniej jeden z rachunków :  Otwarte Kont o Oszczędnościowe w PLN ,  Otwarte Kont o Oszczędnościowe Direct w PLN ,  Otwarte Kont o Oszczędnościowe Premium w PLN ,  Dream Saver w PLN .

 

Przytoczenie tego argumentu dla Banku nie powoduje żadnej refleksji. Konsultanci Banku ING dalej uparcie twierdzą, że produkt kierowany jest do wybranych klientów w oparciu o decyzję biznesową, chociaż nigdzie w regulaminie nie ma o tym mowy.

Dodatkowo konsultanci z Banku ING nie potrafiąc uzasadnić swojego stanowiska w oparciu regulamin produktu, wnoszą o złożenie reklamacji. Niestety ale złożenie reklamacji kończy się odpowiedzią ze strony Banku ING, że jest to decyzja biznesowa (patrz punkt b)

 

I tak w kółko....

Patrząc na to z pewnej perspektywy można odnieść wrażenie, że są według Banku Klienci "lepsi" i "gorsi". Ja niestety, według Banku ING  zaliczam się do tych "gorszych.

Brak słów...

 

Robert

 

Odpowiedz
0 Lajków
robinhood
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
15-04-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 247 wyświetleń)

Re: Lokata BONUS

Pracujemy nad wieloma promocjami dla różnych grup klientów. Dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania informacji w bankowości internetowej. Wszystkie oferty, z których możesz skorzystać, znajdziesz w Moje ING po wybraniu Oferta ING -> Promocje.
 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 135 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy