Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

zmiana konta osobistego na firmowe

Witam. Czy jest możliwość zmiany konta osobistego na konto firmowe ??

Odpowiedz
0 Lajków
Sker
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-05-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 491 wyświetleń)

Re: zmiana konta osobistego na firmowe

Nie możesz zmienić konta osobistego na konto firmowe. Możesz otworzyć nowe konto Direct dla Firmy (jeżeli masz jednoosobową działalność lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych).

Za prowadzenie konta oraz za standardowe przelewy krajowe w złotówkach przez bankowość internetową Direct dla Firmy nie pobieramy opłaty od aktywnych klientów. Będziesz aktywnym klientem, jeżeli spełnisz, co najmniej jeden z warunków:

  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym zrobisz przelew do ZUS lub US lub na konto firmowe wpłynie łącznie min. 2000 zł (z wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi firmy).

Miesięczną opłatę za kartę w wysokości 7 zł pobieramy tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 300 zł. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

 

Konto Direct dla Firmy możesz otworzyć:

  • przez Moje ING -> Oferta ING -> Rozwiń ofertę dla Przedsiębiorców -> Konto firmowe -> Konto Direct dla Firmy lub
  • w naszym oddziale.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 464 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy