Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

zajecie egzekucyjne a blokada konta

witam jeżeli zaloguje sie w bankowosci online to z jezeli korzystam z starej wersji systemu nie posiadam żadnych blokad jezeli przeloguje sie do nowej wersji widnieje blokada.\

Po drugie odzyskałem mozliwośc wyciagfania pieniedzy z innych bankomatów jak robienia przelewów ( oczywiscie korzystajac z kwoty wolnej od zajecia)

Kiedys jedynie mogłem wyciagnąc gotówke w kasie banku lub w bankomacie ing

 

Wiec mam jescze to zajecie czy nie??

bo moze komornik odstapił od zajecia a nie zostało to jedynie wprowadzone w nowej wersji ?? Lub poprostu jest mozliwośc swobodnego korzystania z kwoty wolnej tym bardziej iz zmiany zauważyłem dopiero od 3 maraca

adam233
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
12-03-2016
Wiadomość 1 z 3 (8 039 wyświetleń)

Re.: zajecie egzekucyjne a blokada konta

Przestaliśmy wyświetlać informacje o zajęciach egzekucyjnych na stronie ING BankOnLine. Wszelkie dane dotyczące zajęć egzekucyjnych znajdziesz w nowej bankowości internetowej Moje ING.
Nie zakładamy już blokady na kwotę zajęcia egzekucyjnego. Środki zablokujemy jedynie wtedy, gdy będziemy mogli je przekazać do organu egzekucyjnego.Zmienione zostały zasady korzystania z kwoty wolnej. Z pieniędzy, które są zaksięgowane na koncie możesz korzystać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (7 993 wyświetleń)

Re.: zajecie egzekucyjne a blokada konta

W skrócie mówiąc - póki masz kwotę wolną dostępną, możesz korzystać w pełni ze środków. W momencie kiedy się już skończy zobaczysz, jak dostępne srodki przekazane będą zgodnie z konkrenym zajęciem do organu egzekucyjnego (jeżeli nie miałeś zwolnienia wpływów od zajęcia).

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 3 z 3 (7 957 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy