Odpowiedz

usunięte konto osobiste

Witam, czy jest możliwe aby bank sam zamknął konto osobiste ? Zalogowac się mogę, jedynie co widzę to konto oszczednosciowe i smart , w historie transakcji ani inne opcje z konta osobistego wejść się nie da, nie widać kart ani że to konto wogole było otwarte. dodam że mam zajęcie komornicze. Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
Mala9618
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 324 wyświetleń)

Re: usunięte konto osobiste

Taka sytuacja może mieć miejsce, że wypowiemy umowę. Jeśli chcesz poznać szczegóły, co zadziało się z Twoim kontem, skontaktuj się proszę z nami:
- przez Moje ING: zakładka Wiadomości/Napisz wiadomość,
- telefonicznie: 32/357 00 69,
- w oddziale. 
W ten sposób będziemy mogli przyjąć od Ciebie zgłoszenie i wyjaśnić powód zamknięcia konta.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 254 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy