Odpowiedz

spółka cywilna

Jakie dokumenty należy przedstawić do zawarcia umowy o rachunek dla spółki cywilnej, której wspólnikami są podmioty prawa handlowego (a nie osoby fizyczne). Reprezentantami takiej spółki są reprezentancji spółek będących wspólnikami s.c.? Czy takie konto można założyć przez internet?

Odpowiedz
0 Lajków
Maxi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 670 wyświetleń)

Re.: spółka cywilna

Proszę o informację, w jaki sposób będzie rozliczna spółka. Czy będzie to pełna księgowość czy uproszczona. Na podstawie tych informacji będziemy w stanie przedstawić ofertę oraz wymagane dokumenty do otwarcia konta.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 605 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy