Odpowiedz

serwis sms

Witam, czy "serwis sms" który wysyła powiadomienia o transakcjach można aktywować w oddziale bankowym wyłącznie na numer przypisany do konta (tj. zakładka kontaktowa w bankowości internetowej) czy można go aktywować na dowolny numer? 

Odpowiedz
0 Lajków
bartek01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (6 137 wyświetleń)

Re: serwis sms

@bartek01 obecnie wspomnianą przez Ciebie usługę będziemy wyłączać. Proponuję Ci zapoznanie się z alternatywnym rozwiązaniem powiadomieniami PUSH
https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/aplikacja-mobilna#najwazniejsze_funkcje=3  

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (6 053 wyświetleń)

Re: serwis sms

Szkoda, bo zależy mi na powiadomieniach również kiedy nie mam dostępu do internetu.
Czyli już nie ma możliwości włączenia usługi w oddziale?
Odpowiedz
0 Lajków
bartek01
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-05-2019
Wiadomość 3 z 4 (6 014 wyświetleń)

Re: serwis sms

Po 4 sierpnia nie włączysz już tej usługi, a serwis sms wyłączymy całkowicie w połowie września.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 4 z 4 (5 989 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy