Odpowiedz

serwis sms - wycofanie

Ja w sprawie wycofania Halo śląski a przede wszystkim powiadomień sms o zmianach salda na rachunkach. Według mnie to strzał w stopę i katastrofa. Nie mogę zrozumieć jak w banku może nie być tak podstawowej funkcjonalności  - czy jest jakiś inny bank który tego nie oferuje? Owszem korzystam czasem ze smartfona ale z innych powodów i nie mam na nim internetu (naprawdę nie potrzebuje) a wiele osób wbrew pozorom ma klasyczne telefony. Wiem że jest aplikacja, push i tego typu ***oły jednak to nie to samo! Nie da się nic zrobić że by te powiadomienia się ostały?

Jako ciekawostka statystyka za 1 kwartał 2019 

bankowość mobilna

Czyli to co tłumaczycie działaniem dla dobra klienta i olbrzymią popularnością bankowości mobilnej dotyczy niewiele ponad połowy klientów a reszta została olana!!!

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
3
25-02-2017
Wiadomość 1 z 8 (13 764 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

Przykro mi, że masz takie zdanie 😢 Niestety zamknięcie serwisu HaloŚląski oznacza również, że nie będziesz otrzymywał już smsów w ramach pakietów SMS. 

Bankowość internetowa i mobilna to podstawowy system dla naszych klientów. Nasze usługi opieramy na nowej technologii i zależy nam na prostych, intuicyjnych, ale przede wszystkim mobilnych rozwiązaniach, które wspierają zarządzanie codziennymi finansami. Dlatego proponujemy w zamian za serwis SMS tzw. powiadomienia push.

 

Wystarczy pobrać naszą aplikację mobilną Moje ING mobile, a po każdej transakcji wyślemy powiadomienie na telefonie – bez ograniczeń i za darmo. Nie mamy limitów powiadomień, które wysyłamy w ciągu miesiąca. Powiadomienie wysyłamy do każdej transakcji, niezależnie jakiej kwoty dotyczyła. Dodatkowo możesz sam wybrać do jakich produktów chcesz takie powiadomienia otrzymywać.

 

Mam nadzieję, że przekonasz się do tego rozwiązania.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 8 (13 718 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

Bankowość internetowa i mobilna to podstawowy system dla naszych klientów.

 

Nie przesadzał bym z tym podstawowym system szczególnie mobilnie bo jak widać z podanej przeze mnie statystyki z apki korzysta połowa klientów ING więc nie nazwał bym póki co tej opcji podstawową! Po prostu macie niższe koszty bo pushe są za darmo więc darujmy sobie to dobro klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
3
25-02-2017
Wiadomość 3 z 8 (13 706 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

Proponuję przy likwidacji SMS podnieś jakieś opłaty... ( a jesteście w tym naprawę dobrzy) Jako klienci czekamy na Waszą kolejna awarię.... Za którą i tak zapłacimy....
Odpowiedz
0 Lajków
retros
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
03-04-2017
Wiadomość 4 z 8 (13 586 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

SMS miały ta przewagę, że można było skonfigurować je np: kwotę od której przychodziły powiadomienia. W tym momencie włączenie powiadomień PUSH oznacza tak naprawdę zalanie spamem powiadomień. Dlatego raz jeszcze - czy bank umożliwi w końcu konfigurację powiadomień PUSH?

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 5 z 8 (13 514 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

W najbliższej przyszłości nie planujemy zmian. Ale analizujemy temat pushy. Dziękujemy za Twoją opinię. Weźmiemy Twój głos pod uwagę przy ewentualnych zmianach powiadomień push. 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 6 z 8 (13 448 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

A jak sie zaloguje w aplikacji,to takie powiadomienia i tak nie przychodzą wiec może jakaś wskazówka jak to uruchomić? Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Anika
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-07-2019
Wiadomość 7 z 8 (12 444 wyświetleń)

Re: serwis sms - wycofanie

[ Edytowane ]

@Anika Powiadomienia PUSH włączysz w aplikacji Moje ING. Zaloguj się, Kliknij kółko zębate na głównym ekranie, zjedź do zakładki Aplikacja mobilna i tutaj Notyfikacje - zarządzaj Emotikon: Szczęśliwy Sprawdź również ustawienia telefonu czy nie jest w trybie oszczędzania energii Eco.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 8 (12 373 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy