Odpowiedz

Mój 14 letni syn zapytał czy możemy założyć mu konto i żeby na nim miał swoje kieszonkowe,zamiast pieniędzy żeby miał kartę.Czy jest możliwość założenia takiego konta dla nastolatka???

Odpowiedz
0 Lajków
grzelakpatrycja
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
0
08-04-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 644 wyświetleń)

Re: konto

Konto z kartą możemy zaproponować nastolatkowi który skończył 13 lat Emotikon: Szczęśliwy Rodzic może założyć konto dziecku w swojej bankowości internetowej (zakładka Oferta ING/Konta osobiste/ Konto Mobi dla dziecka 13-18) lub osobiście w oddziale. Dokumenty jakie będą potrzebne to: dowód osobisty rodzica, dokument tożsamości dziecka (dowód osobisty, paszport, legitymacja) i dokument potwierdzający pokrewieństwo między Wami np. akt urodzenia, dowód osobisty dziecka.

 

Więcej informacji na temat konta dla dziecka znajdziesz na naszej stronie internetowej.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (4 604 wyświetleń)

Re: konto

14 sierpnia byłam z synem w banku ING dokładnie w Łodzi na Piotrkowskiej 114.Tam dowiedziałam się że mogę założyć konto dla 14-latka,ale bez karty a wypłata środków tylko w oddziałach banku.No trochę kiepsko dlatego że mój syn nie chce nosić pieniędzy tylko chciał kartę.Poszliśmy oczywiście do innego banku i tam bez problemu nam takie konto założono Z KARTĄ.

Odpowiedz
0 Lajków
grzelakpatrycja
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
0
08-04-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 389 wyświetleń)

Re: konto

Niestety specjalista przekazał Ci błędne informacje Emotikon: Smutny Przepraszam Cię za to. Tak jak pisała wcześniej Karolina konto dla dziecka z kartą możesz otworzyć już od 13 roku życia dziecka. Pieniądze na konto dziecka możesz bez problemu wpłacić zarówno przelewem, jak również bezpośrednio w oddziale banku z obsługą kasową. Zwrócę na to uwagę oddziałowi banku, ponieważ wprowadzili Cię w błąd. Mam nadzieję, że mimo wszystko skorzystacie z naszych usług. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 340 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy