Odpowiedz

Zmiany w opłatach

Od 1 marca bank wprowadza zmiany w kontach, wg mnie zbyt drastyczne są to zmiany dla zwykłych starszych ludzi, którzy nie potrafią już sobie przyswoić ery informatyzacji i preferują zwykłą bankowość. Przy obecnych-przyszłych zmianach moi rodzice planują zmienić bank, gdzie będą sobie nadal robić standarowo w oddziale przelewy bezpłatnie w ramach płatnego konta np za 10 zł. Tutaj płacą 12 zł i przelewy niestety będą płatne i to aż 9zł plus wypłata z konta osobistego również 9zł druga i kolejna! a takich opearacji robią kilka w miesiącu. Więc tutaj moje pytanie, za co te 12 zł mają płacić jak w oddziale już prawie nic nie zrobią w ramach tej kwoty? Jeśli bank nie zmieni tego jakoś np, ze 5 przelewów w oddziale bezpłatnych i do 5 wypłat bezpłątnych a potem płatne dopiero by były,  to w lutym planują zmienić bank. Nie wiem jak inni sądzą, ale myśle ze ING robi troszkę krok wstecz i straci klientów którzy byli też z bankiem długo związani i nawet tych co dopiero zaczynają bankowość

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (7 980 wyświetleń)

Re.: Zmiany w opłatach

W ramach konta Komfort, nadal możesz bezpłatnie wypłacać gotówkę, ze wszystkich bankomatów w kraju. Sugestie dotyczące opłat, przekażemy do odpowiedniego zespołu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 884 wyświetleń)

Re.: Zmiany w opłatach

To proszę jeszcze przekazać, bo bank chyba o tym zapomniał, co mają zrobić osoby które mają specjalnie założone konto wspólne komfort i na konto wpływa wynagrodzenie/emerytury obu osób i wpływają one w różnych dniach i korzystają z konta tylko w oddziale. To jedna osoba wypłaci za darmo emeryture, a druga już nie bo 9 zł zapłaci. A co jesli musza wypłacać w ratach bo już na zycie im nie starcza? niech bank to uwgzlędni jakoś od marca

Odpowiedz
0 Lajków
jerry90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
1
01-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (7 799 wyświetleń)

Re.: Zmiany w opłatach

Nie zmieniamy zasad dotyczących wypłaty gotówki z konta Komfort bezpośrednio w oddziale banku. Pozostają one bezpłatne.

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (7 740 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy