Odpowiedz

Zmiana konta Direckt na Komfort

Witam chciałbym sie dowiedzieć o zamianę konta jak w temacie, do konta jest ustalony pełnomocnik, czy to pełnomocnictwo wygaśnie, czy pełnomocnika można zrobić współwłaścicielem jeśli nie wygaśnie pełnomocnictwo, czy ze zmianą konta wiąże się wymiana kart do konta, czy jeśli pełnomocnik zostałby współwłaścicielem czy wymieniona mu będzie karta i czy trzeba się będzie starać od nowa o dostęp przez internet, czy w/w operacje można wykonać przez internet, czy tylko w oddziale?

Odpowiedz
0 Lajków
j3ryw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
4
03-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (14 264 wyświetleń)

Re.: Zmiana konta Direckt na Komfort

@j3ryw Jeżeli zmienisz konto Direct na konto Komfort to pełnomocnictwo nie wygaśnie. Możesz też wtedy pełnomocnika ustanowić współwłaścicielem do konta. Wymaga to Waszej wspólnej wizyty w oddziale naszego banku. W obu przypadkach nadal będzie aktywna karta płatnicza oraz dostęp do bankowości internetowej.

Typ rachunku (z konta Direct na konto Komfort) możesz zmienić za pośrednictwem ING BankOnLine: Rachunki -> opcje -> Zmień typ rachunku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (14 198 wyświetleń)

Re.: Zmiana konta Direckt na Komfort

Czy ta sama funkcjonalność, "Zmień typ rachunku" jest w nowym systemie czy trzeba skorzystać jeszcze ze starej wersji?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (12 880 wyświetleń)

Re.: Zmiana konta Direckt na Komfort

@Konto usunięte Obecnie możliwość zmiany typu rachunku dostępna jest tylko w ING BankOnLine czyli poprzedniej wersji systemu. W Moim ING wprowadzimy ją później.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (12 806 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy