Odpowiedz

Zastrzeżenie karty

Dzień dobry,

czy zastrzeżenie karty do konta Direct powoduje, że automatycznie zostanie mi wysłana nowa karta? Czy też trzeba ją będzie osobno zamowić?

Odpowiedz
0 Lajków
magda_lenka
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
2
26-06-2017
Wiadomość 1 z 4 (17 006 wyświetleń)

Re.: Zastrzeżenie karty

Po zastrzeżeniu nie wyślemy automatycznie nowej karty. Kartę musisz zamówić samodzielnie przez:

  • bankowość internetową Moje ING> Oferta ING> Karty i płatności telefonem> Karty do konta i przedpłacone - więcej> Karta Visa do konta - więcej> Zamów kartę Visa Zbliżeniowa,
  • w oddziale naszego banku,
  • do 7 dni od zastrzeżenia karty na infolinii kart pod numerem 32 357 00 12.

Nową, nieaktywną kartę wyślemy pocztą polską listem zwykłym za darmo. Karta powinna dojść do 8 dni roboczych na adres podany w systemie. Po otrzymaniu karty aktywuj ją i nadaj jej kod pin przez Moje ING lub pod numerem 32 357 00 02.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (16 972 wyświetleń)

Re.: Zastrzeżenie karty

Rozumiem, że za zastrzeżoną kartę opłata (miesięczna) nie będzie się naliczała?

A jeśli nie zamowię kolejnej - tym bardziej nie?

Odpowiedz
0 Lajków
magda_lenka
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
2
26-06-2017
Wiadomość 3 z 4 (16 968 wyświetleń)

Re.: Zastrzeżenie karty

[ Edytowane ]

@magda_lenka Jeśli kartę zastrzeżesz w trakcie trwania cyklu rozliczeniowego, a nie spełniłaś warunku do zwolnienia z opłaty naliczymy prowizję proporcjonalnie za te dni w których mogłaś korzystać z karty - do momentu zastrzeżenia. Brak karty = brak opłaty za kartę.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (16 962 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy