Odpowiedz

Zamknięcie konta

Witam, interesuje mnie czy aby zamknąć konto muszę udać sie osobiście do oddziału banku czy da sie to załatwić online lub przez telefon?

Odpowiedz
0 Lajków
jill
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-02-2016
Wiadomość 1 z 5 (24 259 wyświetleń)

Re.: Zamknięcie konta

Konto możesz zamknąć w oddziale banku.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (24 223 wyświetleń)

Re.: Zamknięcie konta

Mam podobne pytanie. Po założeniu konta oszczędnościowego zamknęłam przez stronę rachunek, nie używałam tego konta, nie aktywowałam również karty i zastanawiam się czy muszę to konto usunąć w placówce, czy może konto zostanie zamknięte po dłuższym czasie nieużytkowania? I czy przez ten czas poniosę jakieś opłaty za prowadzenie konta?

Odpowiedz
0 Lajków
weronika_kot16
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-03-2016
Wiadomość 3 z 5 (23 998 wyświetleń)

Re.: Zamknięcie konta

Jeżeli rachunek oszczędnościowy nie jest jedynym posiadanym rachunkiem to można go zamknąć poprzez usługę ING BankOnLine. Natomiast zamknięcie rachunku rozliczeniowego wymaga formy pisemnej. Taką dyspozycję złożyć można w oddziale banku.

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaKu
Były moderator
Były moderator icon
15
5
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (23 919 wyświetleń)

Re.: Zamknięcie konta

Możesz go również pozostawić na przyszłość, może się jeszcze kiedyś przydać. Nie generuje on żadnych kosztów za utrzymanie.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 5 z 5 (23 729 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy