Odpowiedz

Zamknięcie konta a pożyczka

Witam. Posiadam w ING dwa rachunki a także pożyczkę gotówkową. Chciałbym zamknąć oba rachunki. Rozumiem, że jeśli je zlikwiduję, to otrzymam nr konta do spłaty pożyczki? Czy będę mógł spłacać np. 2 raty jednocześnie? Dziękuję      i pozdrawiam.

karl99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
26-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (6 245 wyświetleń)

Re.: Zamknięcie konta a pożyczka

@karl99 Jeżeli zamkniesz konto w naszym banku, które było przypisane do spłaty rat pożyczki, to doradca w oddziale otworzy konto techniczne, na które będziesz mógł wpłacać raty pożyczki.
Do nadpłat pożyczki jest inny numer konta, który znajdziesz na umowie o pożyczkę gotówkową. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Doradca sprawdzi ten numer konta.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (6 169 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy