Odpowiedz

Wypowiedzenie umowy

Witam jak szybko i bez najmniejszych komplikacji zamknąć swoje konto firmowe (nie biznes ale jednoosobowa działalność)? Co z kartą. Jak to wszystko się odbywa? Czy mogę to zrobić przez internet, tradycyjną pocztą czy muszę iść do oddziału? Jaki jest czas wypowiedzenia/zamknięcia? Jak szybko się to odbywa i ile kosztuje? 

Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
mateuszles
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-02-2020
Wiadomość 1 z 4 (2 582 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy

Konto firmowe najszybciej zamkniesz w dowolnym oddziale naszego banku https://www.ing.pl/oddzialy-i-bankomaty?type=oddzial. Możesz to również zrobić korespondencyjnie wysyłając list na adres naszej centrali. Jeżeli zależy Ci na czasie, to wystarczy, że zabierzesz ze sobą ważny dokument tożsamości. Zamknięcie konta jest oczywiście bezpłatne.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (2 505 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy

Bardzo dziękuje, a czy wiesz czasem czy istnieje możliwość by ktoś zrobił to za mnie z upoważnienia w jakimś oddziale? 

Odpowiedz
0 Lajków
mateuszles
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
23-02-2020
Wiadomość 3 z 4 (2 473 wyświetleń)

Re: Wypowiedzenie umowy

Konto może zamknąć w Twoim imieniu pełnomocnik ogólny lub notarialny do konta. Takie pełnomocnictwo powinieneś nadać wcześniej. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Nawet jeśli posiadany przeze mnie aktualnie dowód osobisty jest ważny jeszcze ponad 30 dni?

 

Przecież Jest to mój aktualny dokument, więc nie rozumiem w czym problem - nie napisałem przecież że mój akt

...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ciężko się to czyta, to po co oni robią analizę i mają jakieś szczeble wyższe skoro przy decyzji końcowej po raz kolejny czegoś wymagają?! Ja obawiam się, że u mnie też tak znowu będzie, a już raz im ...

29-04-2024
Re.: Szybkie przelewy w nowej wersji aplikacji mobilnej

Widzę że problem pojawił się wcześniej, u mnie dopiero jakiś miesiąc temu. Dzwoniłem na infolinię, udają że o tym nie wiedzieli.

Co więcej, ten skrót do szybkiego przelewu zaczął mi przelewać z konta o

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy