Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Pytanie dot. zaciągniętej pierwszy raz pożyczki

Witam

proszę o informację jak naprawić zaistniałą sytuację:

- składałam wniosek o pożyczkę gotówkową ale robiłam to przez telefon i źle zaznaczyłam długość rat - chciałam spłacać dłużej kredyt,

- zaznaczyłam od razu pobranie prowizji to może być ale też miałam kartę kredytową na której miałam zadłużenie 3000 złotych a karta była na kwotę 5000 złotych zaznaczyłam od razu spłatę karty i wyszła mi nadpłata karty kredytowej na kwotę około 1800 złotych - o co chodzi?

i jak mogę zwiększyć długość spłaty i czy jest możliwość dobrania kwoty do zaciągniętej już pożyczki?

Dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
izapob
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-04-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 591 wyświetleń)

Re: Pytanie dot. zaciągniętej pierwszy raz pożyczki

[ Edytowane ]

Jeżeli chcesz wydłużyć czas spłaty pożyczki, to możesz złożyć wniosek o nową pożyczkę w ramach, której spłacisz obecną.

Ewentualnie, jeżeli nie minęło jeszcze 14 dni od zawarcia umowy, to możesz od niej odstąpić w naszym oddziale lub prześlesz odstąpienie korespondencyjnie na adres Centrum Obsługi Kredytów Detalicznych, ul. Chorzowska 50, 40-101 Katowice.

Jeżeli zapłaciłaś prowizję za udzielenie pożyczki i odstąpisz od umowy, to zwrócimy Ci tę prowizję, zaliczając ją na spłatę pożyczki z dniem jej wypłaty.

Zwrócisz nam kwotę pożyczki, pomniejszoną o pobraną przez nas prowizję wraz z odsetkami naliczonymi za każdy dzień od dnia wypłaty kwoty pożyczki do dnia jej spłaty, na rachunek do przedterminowej spłaty. Powinnaś to zrobić nie później niż w ciągu 30 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu.

Jeżeli chodzi o naszą kartę kredytową, to musielibyśmy sprawdzić Twoją sytuację. Przez forum nie mam wglądu w Twoje dane i kartę. Proszę, napisz do nas przez Moje ING -> Wiadomości, zadzwoń 32 357 00 12 lub podejdź do oddziału.

Jeżeli spłacałaś kartę kredytową innego banku, to proszę Cię o kontakt z danym bankiem.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 520 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy