Odpowiedz

Przelewy bez przeszkod

Posiadam konto ing w PLN oraz w EUR. Obecnie przebywam za granica i tu zarabiam. Chcialabym przelewac z narzeczonym co jakis czas swoje oszczednosci na polskie konto w Euro. Czy sa jakies limity? Zalezy nam na tym aby nie ponosic zadnych dodatkowych kosztow. I czy narzeczony moze ze swojego konta zagranicznego przelewac pieniadze na moje konto bez obaw ze jakis urzad sie do tego przyczepi?
Odpowiedz
0 Lajków
malvinkaa11
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-04-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 148 wyświetleń)

Re: Przelewy bez przeszkod

Nie mamy limitów dla przelewów przychodzących. Nie pobieramy też opłaty za zaksięgowanie takiego przelewu.
Jeżeli chodzi o kwestie związane z opodatkowaniem – skontaktuj się z urzędem skarbowym.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 118 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy