Odpowiedz

Przelew zagraniczny w EUR

Cześć. 

 

Mam do Was pytanie, otóż posiadam rachunek w Bank of Ireland i chciałbym przelać Euro na konto walutowe w ING. Czytałem o różnych metodach BEN, SHA, OUR, o przelewach SEPA, SWIFT, pozabankowych itp., aż w końcu zwariowałem i nie wiem jaką metodę mam w końcu wybrać :-) Przypuśćmy, że chcę przelać 1000 euro na konto w ING, jaka metoda będzie dla mnie najkorzystniejsza, i ile mniej więcej zapłacę prowizji, za tą zabawę? 

 

Dziękuje za pomoc Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Matrix2k18
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
05-04-2018
Wiadomość 1 z 3 (13 156 wyświetleń)

Re.: Przelew zagraniczny w EUR

Wszyscy wykorzystują SEPA.
Przelew idzie przeważnie w kilka godzin i zazwyczaj nie ma za niego żadnych opłat.

Polska jest takim krajem gdzie SEPA zwykła kosztuje 5zl i trwa 48h, a SEPA express kosztuje 35Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (13 153 wyświetleń)

Re.: Przelew zagraniczny w EUR

@Matrix2k18 My za przyjęcie przelewu walutowego na rachunki prywatne nie pobieramy opłat. O wysokość opłaty za nadanie przelewu musisz się zwrócić do banku nadawcy. Każdy bank ma własną tabelę opłat i prowizji.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (13 073 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy