Odpowiedz

Witam,

Proszę o pomoc, mam konto zaledwie od miesiaca i dzisiaj wychodzi dzien prowizji za konto.

Mam problem ponieważ pisze Prowizje prognozowane: 7,00 PLN dlaczego ? Robione były zakupy na kwotę ponad 200zł to nie powinno odciagać ?

Odpowiedz
0 Lajków
rafi69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
26-11-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 017 wyświetleń)

Re.: Prowizja

@rafi69 Prowizje prognozowane jak sama nazwa wskazuje podpowiadają jakie opłaty mogą się dopiero pojawić. Cykl rozliczenioy dla klienta indywidualnego to okres od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego. Jeżeli wczoraj zobaczyłeś wspomnianą prowizję w wysokości 7 zł to oznacza, że jeżeli do 28 dnia miesiąca kolejnego nie zaksięgują się transakcje kartą na łączną kwotę minimum 200 zł to pobierzemy z Twojego rachunku 7 zł. Jeżeli spełnisz ten warunek prowizja prognozowana za ten miesiąc po prostu zniknie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 928 wyświetleń)

Re.: Prowizja

[ Edytowane ]
 
Odpowiedz
0 Lajków
ciacho123
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
21-12-2015
Wiadomość 3 z 3 (5 793 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy