Odpowiedz

Prowizja zaległa

na czym polega ta zaległa prowizja i co to wogóle jest, raz mam 7 raz mam wiecej raz mam mniej, a drugie pytanie to ile wynosi miesieczne utrzymanie karty, bo tez mam róznie

Odpowiedz
0 Lajków
Wieszok
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-08-2017
Wiadomość 1 z 2 (12 950 wyświetleń)

Re.: Prowizja zaległa

@Wieszok Przez Społeczność trudno mi będzie jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytania. Nie mogę sprawdzić, jakie masz u nas konto. Przedstawię ogólne informacje.

Prowizja zaległa, to cała lub część opłaty, której nie mogliśmy pobrać w terminie, bo np. nie było na koncie wystarczających pieniędzy. Prowizję zaległą pobieramy z konta w momencie, gdy są dostępne środki. Może być sytuacja, że w dniu pobierania opłat pobierzemy część, a resztę jak wpłyną pieniądze na konto np. opłata za kartę 4,50 zł a z zaległej opłaty za kartę reszta 2,50 zł.

Jeżeli np. masz osobiste konto Direct, to za miesięczne użytkowanie karty pobieramy 7 zł. Opłaty możesz uniknąć, jeżeli w okresie rozliczenia będzie zaksięgowana suma płatności kartą:

  • Min 200 zł (jeżeli masz 18-26 lat),
  • Min 300 zł (dla pozostałych klientów).

 

Nasz okres rozliczenia trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Twoją sytuację możemy dokładniej sprawdzić podczas kontaktu:

  • Przez Moje ING zakładka Wiadomości,
  • Telefonicznie 32 357 00 69 lub
  • W naszym oddziale.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (12 807 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy