Odpowiedz

Prowizja zaległa

na czym polega ta zaległa prowizja i co to wogóle jest, raz mam 7 raz mam wiecej raz mam mniej, a drugie pytanie to ile wynosi miesieczne utrzymanie karty, bo tez mam róznie

Odpowiedz
0 Lajków
Wieszok
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-08-2017
Wiadomość 1 z 2 (12 823 wyświetleń)

Re.: Prowizja zaległa

@Wieszok Przez Społeczność trudno mi będzie jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytania. Nie mogę sprawdzić, jakie masz u nas konto. Przedstawię ogólne informacje.

Prowizja zaległa, to cała lub część opłaty, której nie mogliśmy pobrać w terminie, bo np. nie było na koncie wystarczających pieniędzy. Prowizję zaległą pobieramy z konta w momencie, gdy są dostępne środki. Może być sytuacja, że w dniu pobierania opłat pobierzemy część, a resztę jak wpłyną pieniądze na konto np. opłata za kartę 4,50 zł a z zaległej opłaty za kartę reszta 2,50 zł.

Jeżeli np. masz osobiste konto Direct, to za miesięczne użytkowanie karty pobieramy 7 zł. Opłaty możesz uniknąć, jeżeli w okresie rozliczenia będzie zaksięgowana suma płatności kartą:

  • Min 200 zł (jeżeli masz 18-26 lat),
  • Min 300 zł (dla pozostałych klientów).

 

Nasz okres rozliczenia trwa od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Twoją sytuację możemy dokładniej sprawdzić podczas kontaktu:

  • Przez Moje ING zakładka Wiadomości,
  • Telefonicznie 32 357 00 69 lub
  • W naszym oddziale.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (12 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy