Odpowiedz

Problematyczny BANK!

Dzień dobry.
Wszystko co mogę powiedzić o tym banku - do du@y!

 Pierwszą sprawą było to, że przy otwarciu konta, mnie było nie do konca proinformowano o wszystkich załeglościach i prowizjach prowadzenia konta! Teraz miesięcznie wydaję nie mniej niż 30 zł. w powietrze. I tylko dla tego że pod czas otwierania konta mnie było nie do konca proinformowano o wszystkich zasadach prowadzenia konta!

 

 Drugą sprawą będzie to, że kontakt telefoniczy - do du@y! Zadzwoniłem do informacji do banku, (mam operatora na kartę), skączyli się pieniądze na moim koncierozmowa była przerwana i nikt mi nie odzwonił, nr. mam otwarty, tak że operator mógł zobaczyć mój nr. (W przypadku z mBankiem, operator odbija mnie i sam odzwania do mnie. Co najlepiej - nawet w Ukrainie operator sam odzwania do klienta).
 

 No i trzecią sprawą jest to, że jak działa przełew! Wczoraj 15.07.2016, koło godziny 14-ej zrobiłem przełew na konto mBanku, stanem na 16.07.2016, 18:53, pieniądzy na koncie mBank jeszcze nie ma, i jak mi powiedział operator ING Banku (dzwoniłem, pogadałem chwile, puzniej kasa mi się skączyła i nikt nie odzwonił do mnie, jak pisałem wyżej), że potrzeba znać dokładnie o której dokonałem przelewu. I tutaj następna lipa! Bo jak wchodzę na prowadzenie kontem przez internet, patrze na potwierdzenie przelewu, to ja nie wiedze o której był dokonany przełew, teraz nie wiem co mam robić, bo potrzebuję pieniądze, a ja ich nie mam na obóch kontach (ING i mBank). Potrzeba dokonywać przelewów maksymalnie do 14:30 i nie ważnie czy pracujesz ty czy nie, chcesz dostać pieniądze na następny dzięń, dokonaj przelewu dziśiaj do godziny 14:30!!!

Tak że bądzcię uważni przy otwarciu konta w ING Banku!!! A ja będe zamykał tę konto i wracam do mBanku!

Odpowiedz
0 Lajków
hummerh2back
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 485 wyświetleń)

Re.: Problematyczny BANK!

[ Edytowane ]

Przykro nam, że masz takie zdanie na temat naszego banku. Opłat za korzystanie z rachunku możesz uniknąć. Ich zestawianie znajduje się w ogólnodostępnej Tabeli Opłat i Prowizji, którą w przypadku wątpliwości masz do dyspozycji na stronie internetowej naszego banku. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji w oddziałach naszego banku, poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej, na skrzynce Mam Pytanie, infolinii jak również poprzez nasze kanały Social Media.


W przypadku przerwanych połączeń z infolinią ogólną staramy się oddzwaniać do naszych klientów jeżeli mamy taką możliwość. Jeżeli któryś z naszych doradców nie oddzwonił to najmocniej przepraszamy. Możliwe, że w tym czasie rozmawiał już z innym klientem, dlatego też prosimy o wyrozumiałość.
Przelewy międzybankowe wykonujemy zgodnie z trybem realizacji zleceń. Standardowe przelewy w PLN wysyłamy 3 razy dziennie od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:
• 8.10,
• 11.30,
• 14.30,


Zaksięgowanie takiego przelewu uzależnione jest od godzin sesji przychodzących w banku odbiorcy.


Pamiętaj, że do mBanku możesz wysłać również przelew Express Elixir. Zarówno ING Bank Śląski jak również mBank obsługujemy takie przelewy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu (wyjątkiem są rachunki korporacyjne dla których ta usługa dostępna jest od poniedziałku do soboty od 8.00 do 20.00). Przelew udostępniamy do banku odbiorcy od razu po jego wykonaniu. Pamiętaj że kwota przelewu nie może przekroczyć 100 000 zł.


Mamy nadzieję, że pozostaniesz w gronie naszych klientów.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 468 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy