Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Problem z interpretacja swoich regulaminów przez pracowników Banku.

Nie rozumiem co sie stało z pracownikami ING ale od 3lat poziom merytoryczny osiąga dna.Kolejny raz zwracam sie z zapytaniem (teraz dotyczyło wypłaty premii za polecenie konta) i ten sam skutek.Pracownicy twierdza, ze po spełnieniu warunków promocji moim i zony  w grudniu ,Bank ma czas wypłaty do 25 kwietnia.Nie przekonuje ich, że w poprzednich analogicznych promocjach bank wypłacał w następnym miesiącu po spełnieniu warunków a wiec ma czas do 25 stycznia (,, wyplata do 25-go dnia m-ca, od stycznia do kwietnia 2019r.).Więc jeśli po 25 stycznia złożę reklamacje odpowiedz będzie oczywista, dopiero po 3 odwołaniu sprawa sie zajmie kompetentna osoba ale chyba to nie na tym ma polegać , prawda?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Robert2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
23-01-2019
Wiadomość 1 z 6 (4 916 wyświetleń)

Re.: Problem z interpretacja swoich regulaminów przez pracowników Banku.

Witam

Z regulaminu jasno wynika ze promocja trwała od 11 czerwca 2018r. do 11 grudnia 2018r. a wypłata nagród będzie realizowania od stycznia do kwietnia w każdym z miesięcy do 25 dnia danego miesiąca a wiec z regulaminu jasno wynika ze wszyscy klienci którzy spełnili warunki promocji otrzymają swoje nagrody w okresie od  początku stycznia do 25 kwietnia 2019r. wiec w tej sytuacji pracownicy banku odpowiedzieli Panu zgodnie z regulaminem. A co do poprzedniej edycji promocji każda z edycji może się od siebie różnić .


Jeśli uważasz moją odpowiedz za pomocną proszę o Lajka 👍🏻 bo to zawsze motywuje do pomocy z Góry dziękuję 😉

K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 2 z 6 (4 878 wyświetleń)

Re.: Problem z interpretacja swoich regulaminów przez pracowników Banku.

Ta odpowiedz tylko szkodzi a nie pomaga. Przecież napisałem wyraźnie ze poprzednie analogiczne (a więc te same zapisy).Jesli Bank by chciał do 25 kwietnia to taki zapis byłby, prawda?A dlaczego nie miedzy 26 dniem a 30tym dniem mca nie płaca? Emotikon: Mrugający)

Odpowiedz
0 Lajków
Robert2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
23-01-2019
Wiadomość 3 z 6 (4 840 wyświetleń)

Re.: Problem z interpretacja swoich regulaminów przez pracowników Banku.

Czytałeś regulamin ??  ponieważ do 25 dnia każdego miesiąca masz okres rozliczeniowy w Banku ING widzę ze trzeba było by się trochę zagłębić w regulaminy.

Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
53
14
11-09-2018
Wiadomość 4 z 6 (4 837 wyświetleń)

Re.: Problem z interpretacja swoich regulaminów przez pracowników Banku.

Przepraszam ale w regulaminie promocji nic nie zauważyłem nic na temat okresu rozliczeniowego.Co ma okres rozliczeniowy do wypłaty premii jeśli ma byc wypłacana w dowolnym okresie max do 25 kwietnia?!?Ponadto od 20 lat wiadomo mi ze okres rozliczeniowy jest miedzy 29 a 28 dniem m-ca ,cos sie ostatnio zmienilo? Emotikon: Mrugający))
Odpowiedz
0 Lajków
Robert2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
23-01-2019
Wiadomość 5 z 6 (4 825 wyświetleń)

Re.: Problem z interpretacja swoich regulaminów przez pracowników Banku.

Zamykam temat.Premie wpłacili dzisiaj, co potwierdza ze to ja miałem racje. Jesli macie jakieś problemy, to polecam blogi finansowe bo sami widzicie jaki tu jest poziom fachowców.
Odpowiedz
0 Lajków
Robert2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
23-01-2019
Wiadomość 6 z 6 (4 765 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy