Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Potwierdzenie stanu konta i kopi przelewów via bankowość internetowa (w wersji angielskiej)

Chciałbym się dowiedzieć, czy możliwe jest zamówienie przez bankowość internetową potwierdzeń stanu konta i potwierdzeń przelewów przychodzących (np. do poświadczeń gdzie wydruk z bankowości internetowej nie jest wystarczający) w języku angielskim? Niestety z powodów geograficznych zrobienie tego osobiście w oddziale banku albo dostarczenie notarialnego potwierdzenia odpada.

Infolinia okazała się być niedoinformowana ("proszę wysłać zapytanie przez bankowość internetową"...)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 6 (10 537 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie stanu konta i kopi przelewów via bankowość internetowa (w wersji angielskiej)

Wszelkie dokumenty typu opinia, wyciągi przygotowujemy tylko w języku polskim.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (10 503 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie stanu konta i kopi przelewów via bankowość internetowa (w wersji angielskiej)

OK, a druga część pytania? Czy można wniosek o takie dokumenty złożyć w oddziale i żeby zostały one dostarczone pocztą na wskazany adres?

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 6 (10 455 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie stanu konta i kopi przelewów via bankowość internetowa (w wersji angielskiej)

Dokumenty możemy przygotować tylko w języku polskim.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 6 (10 420 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie stanu konta i kopi przelewów via bankowość internetowa (w wersji angielskiej)

"emotikonka człowiek walacy głową o ścianę"

 

Czytanie całych zdań? Ze zrozumieniem? Nie?

 

 

Czy taki wniosek można złożyć przez bankowość internetową?

 

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 5 z 6 (10 418 wyświetleń)

Re.: Potwierdzenie stanu konta i kopi przelewów via bankowość internetowa (w wersji angielskiej)


wojciech pisze:

Chciałbym się dowiedzieć, czy możliwe jest zamówienie przez bankowość internetową potwierdzeń stanu konta i potwierdzeń przelewów przychodzących (np. do poświadczeń gdzie wydruk z bankowości internetowej nie jest wystarczający) w języku angielskim? Niestety z powodów geograficznych zrobienie tego osobiście w oddziale banku albo dostarczenie notarialnego potwierdzenia odpada.

Infolinia okazała się być niedoinformowana ("proszę wysłać zapytanie przez bankowość internetową"...)


Zapytałeś o przygotowanie dokumentów w języku angielskim. Dokumenty wystawiamy tylko w języku polskim. Możesz zamówić dokumenty przez telefon lub w oddziale. Możemy je przesłać na adres korespondencyjny.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (10 416 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy