Odpowiedz

Planowane płatności

Proponuję aby przy planowanych płatnościach wprowadzić info o planowanym saldzie po transakcji. Obecnie muszę przeliczać ile mogę wydać aby mi starczyło na stałe zlecenia.
Drugie udogodnie to wprowadzenie granicznej daty. Np. 10 dla tych co dostają pensję w tym dniu.
czarnykot
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
30-10-2018
Wiadomość 1 z 4 (9 310 wyświetleń)

Re: Planowane płatności

czarnykot dziękujemy za sugestię - zobaczymy co się da z Twoim pomysłem zdziałać

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (9 232 wyświetleń)

Re: Planowane płatności

Proponuję włączyć możliwość planowania transakcji cyklicznych między kontem OKO a kontem ROR.

Proszę mi podać powód dla którego funkcja "Stałe zlecenie" jest nieaktywne dla konta OKO?

Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 3 z 4 (8 840 wyświetleń)

Re: Planowane płatności

@HansHawk Informacja o tym ograniczeniu znajduje się w Komunikacie. 
Obecnie stałe zlecenie może być realizowanie jedynie z rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych.
Dziękuję za Twoją sugestię - przekazałam ją do odpowiedniego zespołu Emotikon: Szczęśliwy

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 4 (8 774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy