Odpowiedz

Pienniądze nie dotarły na konto.

Witam. Wczoraj gdzies kolo godziny 12-13 został do mnie wysłany przelew z chwilowki POLOZYCZKA, konto zostało zweryfikowane w sposob instant i do tej pory srodki nie przyszły na moje konto. czy to mozliwe ze moze byc takie o poznienie i czy srodki dotra bez problemu na konto ?

Odpowiedz
0 Lajków
Sharky
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-06-2018
Wiadomość 1 z 3 (3 419 wyświetleń)

Pienniądze nie dotarły na konto.

Witam. Wczoraj w godzinach 12-13 został wykonany do mnie przelew z POLOZYCZKA konto zweryfikowane metoda instant i srodki do tej pory nie dotarły na konto. Czy moga one jeszcze dojsc ? Bo mi sie wydaje ze powinny juz dawno byc na koncie... z gory dziekuje

Odpowiedz
0 Lajków
Sharky
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-06-2018
Wiadomość 2 z 3 (3 420 wyświetleń)

Re.: Pienniądze nie dotarły na konto.

Jeżeli czekasz na przelew standardowy w PLN, to powinien do Ciebie dojść do 2 dni roboczych. Takie przelewy przyjmujemy od poniedziałku do piątku (bez dni świątecznych) w 3 sesjach o 11:00, 15:00 i 17:30. Jeżeli nie będzie pieniędzy na Twoim koncie do wtorku, to skontaktuj się z nadawcą tego przelewu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 416 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy