Odpowiedz

Otwarcie drugiego konta

Obecnie posiadam konto komfort do którego ma dostęp ja i moja żona. Chciałbym jeszcze utworzyć jedno dodatkowe konto które byłoby dostępne tylko dla mnie. Czy za drugie konto musiałbym mieć jakieś opłaty?

Odpowiedz
0 Lajków
szymon189
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
04-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (14 970 wyświetleń)

Re.: Otwarcie drugiego konta

Jeżeli zdecydujesz się na otwarcie drugiego konta Komfort to Tabela Opłat i Prowizji będzie dokładnie taka sama jak do tego konta, które posiadasz z żoną obecnie. Miesięczne prowadzenie takiego rachunku to kosz 12 zł. Możesz zastanowić się na kontem oszczędnościowym, którego posiadanie nic nie kosztuje. To wszystko zależne jest od tego do jakiego celu chciałbyś przeznaczyć nowy rachunek.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (14 930 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy