Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Osoba żyje ale jest w śpiączce - czy moge się ubiegać o dostęp do konta

[ Edytowane ]

Witam.Mam pytanie. Posiadam sporo kredytów łącznie 30.000zł. Do tej pory moja mama mi pomagała  i ja pracowałem dorywczo. Niestety od wczoraj leży w szpitalu w śpiączce ,nie ma z nią kontaktu. I jeśli będzie non stop w śpiączce ale nie umrze, moge się jakoś ubiegać o dostęp do jej konta? Mam trudną sytuacje a teraz zacząłem nową prace,ale zbyt niskie zarobki,nie podołam.

 

 

Ja i mama mamy konto w ING. Na infolinii raczej nie potrafią pomóc.

Odpowiedz
0 Lajków
sew3331
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-07-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 757 wyświetleń)

Re: Osoba żyje ale jest w śpiączce - czy moge się ubiegać o dostęp do konta

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała Emotikon: Smutny W tym przypadku, pozostaje tylko upoważnienie notarialne bądź pełnomocnictwo, jednak do tego również jest potrzebna zgoda Twojej mamy. 
Mam nadzieję, że uda Ci się tę sytuację rozwiązać. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy