Odpowiedz
Highlighted

Oddział prowadzący rachunek.

Witam,

czy istnieje możliwość zmiany oddziału przypisanego do rachunku. Obecnie po wpisaniu numeru rachunku chociażby w dowolnej bankowości internetowej, wyskakuje informacja że rachunek jest w danym oddziale. Bank ING rządzi się innymi prawami i nie dość że w praktyce mój rachunek prowadzi oddział który nie istnieje to na dodatek z jakiś dziwnych względów zostałem przypisany do oddziału o X kilometrów.

Jest to bardzo niepraktyczne, już żaden bank w Polsce nie dzieli numerów rachunków na oddziały, ostatnim był Santander Bank Polska po przejęciu BZWBK, a już nawet oni to uporządkowali zastępując Oddział XY na oddział centralny albo centrum rozliczeń jak mają inne banki.

Dodatkowo adresy oddziałów nie są aktualizowane, przykładowo mój oddział został przeniesiony a w bankowości elektronicznej po wpisaniu numeru nadal identyfikuje ulice czy też adres który nie istnieje. Jest to uciążliwe i wprowadza w błąd.
Odpowiedz
0 Lajków
newtime
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
07-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (171 wyświetleń)

Re: Oddział prowadzący rachunek.

Po likwidacji oddziału w którym zakładałeś konto, Twoje rachunki są automatycznie przypisywane do regionu.

 

Rozumiem, że ta sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa, dlatego proszę prześlij nam swoją wiadomość w bankowości internetowej Moje ING - zakładka Wiadomości lub Czat (w prawym dolnym rogu). Będziemy mieli tam możliwość dokładnego wyjaśnienia Twojej sprawy.


Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
100
28
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (37 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy