Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Odblokowanie konta, konto techniczne

Komornik odblokował mi zajęcie na koncie ROR, teraz widzę,że odblokowane pieniądze trafiły na konto techniczne banku. Co dalej z tymi pieniędzmi? w jaki sposób mogę je wybrać?

Odpowiedz
0 Lajków
RomanRed
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-02-2017
Wiadomość 1 z 4 (15 185 wyświetleń)

Re.: Odblokowanie konta, konto techniczne

@RomanRed Proszę skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 / 801 222 222 lub wyślij wiadomość przez swoją bankowość elektroniczną. Odpowiedź na to pytanie wymaga weryfikacji w systemie naszego banku. Bez weryfikacji Twojej tożsamości nie możemy tego sprawdzić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (15 183 wyświetleń)

Re.: Odblokowanie konta, konto techniczne

A czy można w tym miejscu opisać w,skrócie zasadę zajęć przez komornika? Czy faktycznie powstaje konto techniczne a na podstawowym mamy tylko kwotę ustawową?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (15 033 wyświetleń)

Re.: Odblokowanie konta, konto techniczne

@Konto usunięte Jeśli na rachunku jest zajęcie egzekucyjne, to możesz korzystać ze swoich pieniędzy w ramach przyznanej kwoty wolnej. Na ten rok jest to kwota 1500 zł oraz z pieniędzy, które zostały zwolnione przez komornika lub inny organ egzekucyjny. W momencie kied wpłynie większa kwota, to jest ona przekazywana na poczet spłaty zajęcia egzekucyjnego i jest to faktycznie realizowane przez konto techniczne.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (15 007 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy