Odpowiedz

Obsługa zajęcia egzekującego

Witam,

mam blokadę na rachunku, co miesiąc komornik pobierał należną mu kwotę z mojego wynagrodzenia.

W piątek, zaraz po wpływie wynagrodzenia za pracę, pobrano mi calą kwotę, w historii napisane jest: Opłata za zajęcie egzekucyjne.

Co to za opłata?

I dlaczego zabrano mi całe moje wynagrodzenie?

Pozdrawiam

 

Odpowiedz
0 Lajków
Justyna87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-07-2016
Wiadomość 1 z 4 (23 643 wyświetleń)

Re.: Obsługa zajęcia egzekującego

Informacje o zajęciu egzekucyjnym sprawdzisz przez:

  • infolinię pod numerem 32 357 00 69,
  • bankowość internetową wysyłając wiadomość,
  • oddział banku.

 

Skontaktuj się z nami, sprawdzimy to.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (23 595 wyświetleń)

Re.: Obsługa zajęcia egzekującego

Zabrano mi 7300 zł pomimo tego że długu już dawno temu było mniej ponadto ostatnie 2750 było wpłacone bezpośrednio do kredytobiorcy uważam że to złodziejstwo z tego wzięto prowizję z 400zl chciałem w ten sam dzień zapłacić 2 komornikowi do którego też były regularne wpłaty ostatnie 630zl to zabrano mi 733 miałem o ing lepsze zdanie wiele lat mam tam konto ale po takich rzeczach poważnie rozważam rezygnację
Odpowiedz
0 Lajków
Siwyradziu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
10-04-2018
Wiadomość 3 z 4 (20 692 wyświetleń)

Re: Obsługa zajęcia egzekującego

Siwyradziu Szkoda, że rozważasz zmianę banku. Obejmujemy konto zajęciem egzekucyjnym na wniosek komornika. Powinien on na bieżąco aktualizować jego wysokość. Jeśli tej czynności komornik nie wykonał, mogliśmy przekazać pieniądze na spłatę zadłużenia. W tej sytuacji organ egzekucyjny powinien zwrócić Ci nadpłatę.
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z infolinią zajęć egzekucyjnych pod numerem (32) 357 00 69. Specjaliści pracują w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty od 8:00 do 16:00. Sprawdzą dla Ciebie informacje o zrealizowanych spłatach. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (20 645 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy