Odpowiedz

Obsługa zajęcia egzekucyjnego

W dniu 06.09.2018 została mi założona blokada konta przez komornika. Mam pytanie odnośnie tego po ilu dniach bank przesyła zablokowaną kwotę na konto komornika bo słyszałem iż jest to 7 dni. Rozmawiałem też wczoraj z komornikiem odnośnie kwestii zdjęcia blokady i jeśli wpłacę do nich cześć długu to komornik ową blokadę zdejmie lecz nie wiadomo czy Państwo nie przekażą kwoty zablokowanej na ich konto. Jak wygląda taka kwestia ? jeśli w ciągu tych 7 dni dogadam się z komornikiem i on wyśle prośbę o zdjęcie blokady czy państwo te środki zostawicie czy przekażecie je do komornika ?

Odpowiedz
0 Lajków
cmrr93
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (12 490 wyświetleń)

Re: Obsługa zajęcia egzekucyjnego

Od 9 lipca zmieniły się przepisy dotyczące obsługi zajęć egzekucyjnych. Spłaty przelewamy na konto wskazanego organu egzekucyjnego po upływie 7 dni od daty wpływu zajęcia do banku.

Jeżeli w tym czasie dostaniemy pismo o umorzeniu zajęcia to odblokujemy pieniądze.

Żebyśmy mogli szczegółowo sprawdzić i przeanalizować Twoją sytuację proszę Cię o kontakt z naszymi specjalistami telefonicznie pod numerem 32 37 00 69. Możesz również napisać do nas w Moim ING.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (12 428 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy