Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Re: Nie mogę założyć konta direct bez wizyty w oddziale

A ja myślę, że procedury tworzone są po to by wiedzieć jak  należy postępować w każdej możliwej sytuacji, zgodnie z przepisami, warunkami bezpieczeństwa, ochrony danych itp. Od zgłoszenia problemu minęło dwa lata i co i nic. Czy programiści nie potrafią wprowadzić do systemu dodatkowej opcji powtórnego potwierdzenia tożsamosci (jedyny wypowiedziany argument "na nie"). Nie uwieżę. Po prostu nikt im tego nie zlecił tj. nikt "z szefów" nie widzi takiej potrzeby, można powiedzieć że nie interesują ich problemy klientów. A gdyby człowiek wyznawał zasadę "jest jak jest i nie da się inaczej" to nie byłoby Banków a w nich komputerów ... itd

Odpowiedz
0 Lajków
M51
M51
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
0
13-07-2017
Wiadomość 21 z 21 (1 539 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Problem z przelewem na telefon BLIK - błąd serwera

Witam,

jak w temacie. Od soboty 28 kwietnia nie jestem w stanie wykonać przelewu na telefon. Po wypełnieniu danych i potwierdzeniu pojawia się komunikat - Nieoczekiwany błąd serwera. Czy są jakieś prob

...

29-04-2024
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Zgodnie z postanowieniami umowy kredytowej okres obowiązywania stałej stopy wynosi 60 miesięcy i nie ulega przedłużeniu. Na mocy art. 73 ust. 10 ustawy z dnia 07.07.2022r. o finansowaniu społecznościo

...

29-04-2024
Wirtualna karta platnicza dla biznesu

Widzę że są takie karty dla użytkownika indywidualnego.
Czy jest również dla klientów biznesowych?

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy