Odpowiedz

Kwota egzekucyjna

Witam. Wczoraj po zalogowaniu się do konta bankowego zauważyłem, że posiadam zajęcie egzekucyjne.
Jednakże mam do tego parę pytań.
Zajęcie jest z mandatów?
I wczoraj miałem informację, iż kwota egzekwowana to: 686,10PLN

Dzisiaj zablokowano mi z konta: 675,10.

Jednak nadal w informacji pokazuje mi, że kwota egzekwowana to 686,10PLN.

I tu mam pytanie. Czy przy następnej wypłacie zostanie pobrana reszta tj: 11PLN i kwota egzekwowana zniknie?
Odpowiedz
0 Lajków
sptrap
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 438 wyświetleń)

Re: Kwota egzekucyjna

Nie mamy informacji od organu egzekucyjnego za co jest dane zajęcie. Jeśli chcesz uzyskać taką informację musisz zapytać bezpośrednio organ, który zajął Twoje konto. Po przekazaniu pełnej egzekwowanej kwoty, zajęcie ściągamy z konta. Szczegóły dotyczące organu egzekucyjnego, kwoty zajęcia, pozostałej kwoty do spłaty itp. możesz sprawdzić w Moim ING. Takie informacje możemy sprawdzić też na infolinii pod numerem 32 357 00 69, przez czat w Moim ING lub gdy wyślesz do nas wiadomość i w dowolnym oddziale naszego banku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 378 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy