Odpowiedz

Konto osobiste do celów firmowych

Cześć,

 

Czy w ING można używać konta osobistego do celów firmowych? Chodzi tutaj o jednoosobową działalność.

Wg. prawa nie ma takiego obowiązku dla części firm, natomiast banki mogą jeszcze same to sprecyzować regulaminie, ale nie mogę się tego doczytać, czy ktoś mógłby pomóc?

Odpowiedz
0 Lajków
PawelZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-06-2018
Wiadomość 1 z 3 (7 141 wyświetleń)

Re.: Konto osobiste do celów firmowych

[ Edytowane ]

PawelZ pisze:
7714

 

Odpowiedz
0 Lajków
vibhuti123i
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-06-2018
Wiadomość 2 z 3 (7 106 wyświetleń)

Re: Konto osobiste do celów firmowych

@PawelZ Zgodnie z naszym regulaminem "świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz rachunków oszczędnościowych dla osób fizycznych"  definicja posiadacza konta:

posiadacz / posiadacz rachunku – nieprowadząca działalności gospodarczej osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, osoba fizyczna małoletnia będąca obywatelem polskim oraz mająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, osoba fizyczna ubezwłasnowolniona będąca obywatelem polskim oraz mająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, każdy ze współposiadaczy rachunku wspólnego o pełnej zdolności do czynności prawnych posiadający taki sam status dewizowy i podatkowy;

pełna treść regulaminu https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1000405 definicja pkt. 43

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (7 020 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy