Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Konto Premium - pytanie o warunek darmowego konta: "przelew od osób trzecich"

Załącznik nr 2 do Tabeli opłat i prowizji:

"4. Wpływy, o których mowa w pkt 2b) definiowane są jako wpłata gotówkowa własna lub wpłata gotówkowa osoby trzeciej lub przelew od osoby trzeciej, z wyjątkiem przelewów z tytułu odkupienia/umorzenia produktów o charakterze inwestycyjnym lub ubezpieczeniowym."

Pytanie:

Aby mieć darmowe konto trzeba spełnić pewne warunki, skupmy się tylko na tym powyżej tj wpływach na kwotę >=10 000 pln.

Czy jednorazowy przelew na kwotę >= 10 000 PLN z INNEGO banku ale z mojego konta w tamtym banku (takie same dane osobowe jak w ING) będzie zaliczony na poczet spełnienia warunku z powyżej przywołanego punktu 4go?

poziomek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
27-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 305 wyświetleń)

Re.: Konto Premium - pytanie o warunek darmowego konta: "przelew od osób trzecich"

[ Edytowane ]

Warunkiem skorzystania z oferty Premium jest:

- zdeponowanie w ING Banku Śląskim aktywów w wysokości min. 150 000 zł (lub ich równowartość w walucie wymienialnej), albo
- posiadanie miesięcznych wpływów na konto osobiste w ING Banku Śląskim, które powinny wpływać jednorazowo w wysokości min. 10 000 zł. Brane są pod uwagę również przelewy własne oraz gotówkowe wpłaty własne.

Odpowiadając na zapytanie :

Regularny każdomiesięczny, jednorazowy przelew  z innego banku na konto w wysokości min. 10 tys. PLN będzie traktowany jako wpływ.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy