Odpowiedz

KONTO OSOBISTE I FIRMOWE

[ Edytowane ]

Konto  osobiste i firmowe czyli w aplikacji mobilnej  jeden wielki misz masz  , logujesz się  w domyśle  na konto firmowe  , po czym jak  wykonujesz  płatność blik   pobiera  z konta  prywatnego .

 

Jakiś  koszmar  były  super  aplikacje   na konto  osobiste i  firmowe oddzielnie to musieli "naprawić"

 

proszę  o  przywrócenie  aplikacji  mobilnej w  wersji  dla przedsiębiorców  i osób prywatnych !  tak aby  były dwie oddzielne aplikacje  ,
 teraz  to jakiś  obłęd   jeden wielki misz masz , logujesz się  w domyśle  na  konto firmowe bo tak mam ustawione   po czym  z blika wypłacają  się pieniądze z konta  prywatnego  ,
logując się na  konto prywatne widzę   dwa konta prywatne i  firmowe  , jakiś  koszmar  .  karta kredytowa  widoczna  w koncie prywatnym i  firmowym . ....  i tak  bym  mogła  wymieniać ,.Myślę  że informatycy banku ING  powinni się  zapoznać z przepisami  urzędu skarbowego , a później  przypisywać  karty , konta  itd.  do osoby lub  firmy

Odpowiedz
0 Lajków
IZA1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-10-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 945 wyświetleń)

Re.: KONTO OSOBISTE I FIRMOWE

@IZA1 Chcielibyśmy to dla Ciebie wyjaśnić, dlatego proszę, doprecyzuj nam jedną informację. Napisałaś, że wcześniej korzystałaś osobno z blika dla konta firmowego i osobno dla konta osobistego. To oznacza, że miałaś dwa osobne loginy (bankowości internetowe) - prywatny i firmowy. Czy teraz nadal korzystasz z dwóch osobnych loginów czy masz już jeden login ze wszystkimi produktami u nas?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 874 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy