Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Jakie konto polecacie dla stowarzyszenia

[ Edytowane ]

Witam,

jako młode i małe stowarzyszenie, rozpoczynające swoją przygodę w świecie NGOsów, szukamy taniego, nieskomplikowanego, dostępnego (i najlepiej dającego się założyć) przez Internet. Nie będziemy prowadzić działalności gospodarczej - konto potrzebne jest nam dla otrzymywania doatcji i ewentualnych darowizn oraz wpłat członkowskich. 

Z góry dziękujemy za pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
szwalowski
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
2
01-03-2016
Wiadomość 1 z 4 (15 593 wyświetleń)

Re.: Jakie konto polecacie dla stowarzyszenia

Zachęcamy do zapoznania się z pakietem ING Direct Business, który oferujemy dla stowarzyszeń. Wszelkie informacje znajdują się na stronie: http://www.ingbank.pl/przedsiebiorstwa-i-jst/business/db

Na stronie jest możliwość otwarcia konta. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod nr tel 32 356 22 03.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (15 540 wyświetleń)

Re.: Jakie konto polecacie dla stowarzyszenia

Tylko ze potem po miesiacu uzytkowania konta - bank pobiera bez słowa opłate 1000  ( TYSIĄC ZŁOTYCH ) !!!!! w ramach prowizji za założenia konta dla fundacji - oraz rózne opłaty za prowadzenie konta - choc przy zakładaniu jest mowa wręcz o sytuacji wręcz odwrotnej = zadnych opłat a nawet można liczyc na premie i profity !!! SZOK 

pozdrawiam w imieniu Fundacji - 

Odpowiedz
0 Lajków
rb
rb
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-05-2020
Wiadomość 3 z 4 (7 298 wyświetleń)

Re: Re.: Jakie konto polecacie dla stowarzyszenia

Chcielibyśmy to wyjaśnić natomiast tutaj, nie możemy sprawdzić szczegółów tej sprawy Emotikon: Smutny Proszę skontaktuj się z nami  telefonicznie, pod numerem (32) 357 00 24. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (7 237 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy