Odpowiedz

ING olewa swoich klientów

1. Potrzebowałem dla potrzeb banku w Kanadzie potwierdzenia autentyczności mojego podpisu, na druku który mi przysłali. W ING mi odmówili. Poszedłem do Deutsche Bank - no problem. Jestem starym klientem ING prywatnym i firmowym.

2. Potrzebowałem kilka tysięcy złotych na nowe autko dla żony. Niestety nie miałem w ING zdolności kredytowej. W Milenium chcieli mi dać dwa razy wiecej niż potrzebowałem. Jestem starym klientem ING prywatnym i firmowym.

3. Mam Meśka w ING Lease, pomyliłem jednego razu przelewy i dostali kilkaset złotych mniej niż wynosiła rata. Dostałem kilka pism na papierze z wielkim czarnym krukiem, zapłaciłem kilka karnych opłat za te pisma, płciłem odsetki od odsetek. A wystarczyło raz zadzwonić że wpłyneło za mało (jak już mi sie kiedyś zdarzyło w innej firmie leasingowej). Na moje pisemne pytanie czemu mnie tak traktują ING odpisało że taką mają procedyrę. Jestem starym klientem ING prywatnym i firmowym.

Procedury ING mi nie odpowiadają. Nie lubię być traktowany po chamsku.

PeterSłupno
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
26-01-2016
Wiadomość 1 z 5 (6 402 wyświetleń)

Re.: ING olewa swoich klientów

W końcu "Liczą się ludzie" Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 2 z 5 (6 322 wyświetleń)

Re.: ING olewa swoich klientów

miałem w ING lokaty złotówkowe, już nie mam

miałem w ING rachunek dewizowy, już nie mam

miałem w ING lokaty dewizowe, już nie mam

przez konto firmowe w ING przechodziły transakcje mojej firmy, juz nie przechodzą

 - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Odpowiedz
0 Lajków
PeterSłupno
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
26-01-2016
Wiadomość 3 z 5 (6 144 wyświetleń)

Re.: ING olewa swoich klientów

- podejście ING Lease podczas podpisywania umowy, jest nader miar uprzejme, elastyczne, po sfinalizowaniu leasingu (umowa z 2018r.) do dnia dzisiejszego, pojęcia nie mam kto jest opiekunem jej obsługi, z którym każą się kontaktować w razie jakichkolwiek problemów.
Niestety żeby przebić się do ludzkiego podejścia, przez ligę robotów, które mają imiona i nazwiska, trzeba mocnej psychiki, podpartej lekami (w moim przypadku) i tu trzeba podkreślić, że za uzyskaną pomoc, trzeba słono zapłacić, aktualnie proszę o wznowienie wypowiedzianej i człowiek w imieniu ING, stwierdził że pierwszej kolejności muszę oddać przedmiot leasingu, pojazd niezbędny do prowadzenia działalności i że jestem oszustem, dwukrotnie już pokrywałem wobec ING koszty takiego wznowienia-mam nadzieję, że i tym razem uda mi się, uratować miejsce pracy i zarobić ING.

Pozdrawiam serdecznie Achim Tomiczek

Odpowiedz
0 Lajków
Achim
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
05-03-2022
Wiadomość 4 z 5 (2 462 wyświetleń)

Re: Re.: ING olewa swoich klientów

@Achim Specjaliści chcą bliżej przyglądnąć się Twojej sprawie, ale w tym przypadku potrzebujemy NIP firmy lub numer Twojej umowy leasingowej.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 5 (2 388 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy