Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Dwukrotne pobranie środków za jedną transakcję

Witam,

mam problem, zamawiałam ostatnio dwa bilety na stronie Ticketmaster i nie wiem jak to się stało, ale pobrało mi z konta jak za trzy...

Mam teraz ujemne saldo na koncie i nie mogę robić żadnych transakcji ani przelewów... Zostałam bez środków i jeszcze na minusie.... Czy to wina banku, czy Ticketmastera? Co mam z tym zrobić? Dodaję screen z konta na którym wszystko widać.

Odpowiedz
0 Lajków
ziooomeekk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 715 wyświetleń)

Re: Dwukrotne pobranie środków za jedną transakcję

Witaj,

jedna z transakcji na przesłanym zrzucie to blokada. Może to oznaczać, że płatność zakończyła się błędem, jednak Ticketmaster nas o tym nie poinformował. Standardowo, blokada może utrzymywać się na koncie do 8 dni. W tym czasie oczekujemy na sygnał od sprzedawcy - jeśli płatność się udała, księgujemy ją, jeśli nie - zwracamy na konto. W tym przypadku, proszę zadzwoń do nas (+48 32 357 00 69), infolinia jest całodobowa. Sprawdzimy, czy możemy zwrócić Ci pieniądze wcześniej.

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
557
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 575 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy