Odpowiedz

Dwie karty do jednego konta

Witam, czy wie ktoś może czy w ing zakładając konto bankowe indywidualne można do niego dostać dwie karty? Chcemy z partnerem założyć wspólne koto (nie jesteśmy jeszcze małżeństwem) wpłacać tam pieniądze na bieżące wydatki. Chcielibyśmy do takiego kontak dwie karty, aby każdy mógł korzystać (robić zakupy, itd.) 

Pozdrawiam.

natalalalala
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
03-03-2016
Wiadomość 1 z 14 (74 836 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

Jeżeli chcesz uniknąć opłat comiesięcznych za kartę i dodatkowych pytań, to najlepszą opcją jest wyrobienie zbliżaka (naklejki zbliżeniowej) do konta. Raz płacisz za naklejkę i tyle. A nie jest za nią pobierana opłata co miesiąc jeżeli nie zrobisz odpowiedniego obrotu.

Minus - wypłaty tylko z bankomatów zbliżeniowych ING.

Plus - płatność zbliżeniowa wszędzie, powyżej 50 zł z PINem.

Dodatkowo obrót z naklejki jest dodawany do obrotu standardową kartą, aby opłata za kartę standardową się nie naliczyła.

 

Więc przyjemne z pożytecznym i bez dodatkowych formalności -> zamawiasz online zbliżaka i tyle.

Odpowiedz
0 Lajków
tomi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-03-2016
Wiadomość 2 z 14 (74 821 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

Dodatkowo teraz jeśli spełnisz kilka warunków zbliżaka dostaniesz za 0 zł. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 3 z 14 (74 772 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

Możesz również skorzystać z dwóch innych opcji:

Możesz upoważnić partnera do konta (w przypadku Konta Direct) lub ustanowić współwłaścicielem (w opcji Konta Komfort), wtedy otrzyma on swoją kartę VISA Zbliżeniową, z której może korzystać na takich samych zasadach co Ty.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 4 z 14 (74 589 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

[ Edytowane ]

Nie bardzo rozumiem. 

 

Ja i moja dziewczyna chcemy mieć wspólne konto w ING i każdy z nas chce mieć kartę debetową (nie naklejki, nie zbliżaki tylko fizyczne plastikowe karty debetowe). Czy jest taka możliwość w ING? Jeśli tak, to jak to zrobić? 

 

Jeśli nie istnieje, to co wtedy? Jest możliwość, że Ona założy drugie konto i zrobi ze mnie pełnomocnika - wtedy będę miał możliwość podejrzeć jej konto i robic na nim operacje z panelu mojego konta? 

Lub druga opcja - do mojego konta drugi plastik w postaci debetowej karty?

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 5 z 14 (73 650 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

W ofercie posiadamy konto Komfort, które może być prowadzone dla dwóch osób. Do konta wydamy kartę dla Ciebie i dla Twojej dziewczyny.

Możesz również dopisać pełnomocnika i wyrobić dla niego kartę. Pełnomocnik może otrzymać swoją bankowość, przez którą będzie mógł wykonywać przelewy.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 6 z 14 (73 506 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta


KamilaC pisze:

W ofercie posiadamy konto Komfort, które może być prowadzone dla dwóch osób. Do konta wydamy kartę dla Ciebie i dla Twojej dziewczyny.


Czyli Direct nie może być prowadzony dla dwóch osób? 

 


KamilaC pisze:

Możesz również dopisać pełnomocnika i wyrobić dla niego kartę. Pełnomocnik może otrzymać swoją bankowość, przez którą będzie mógł wykonywać przelewy.


Rozumiem, że ta swoja bankowość dla pełnomocnika to ta sama co moja? Czy całkiem inne konto z możliwością podglądu moich rachunków? 

 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 7 z 14 (73 479 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

[ Edytowane ]

Konto Direct prowadzimy tylko jako konto indywidualne. Możesz do niego ustanowić dwóch pełnomocników.

Pełnomocnik, który ma swoją bankowość internetową, ma dostęp do tych kont, do których jest upoważniony oraz których jest właścicielem/ współwłaścicielem.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 8 z 14 (73 427 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

Rozumiem, że jest dostęp do kont upoważnionych ale czy można z takich kont robić operacje na koncie np przelewy?
Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 9 z 14 (73 402 wyświetleń)

Re.: Dwie karty do jednego konta

Tak, pełnomocnik może korzystać z pieniędzy na koncie, do którego ma upoważnienie. Dotyczy to zarówno robienia przelewów, jak i korzystania z karty, wypłat i wpłat gotówki.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 10 z 14 (73 319 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy