Odpowiedz

Dalej są problemy z bankiem

Jak to jest możliwe ze miałam dzisiaj zaksięgowany przelew który w tej chwili jest nie widoczny tak jak by zniknol w dziwnych okolicznościach nie rozumiem o co tu chodzi nie mam w tej chwili ani podglądu tej transakcji ani zadnych środków które o godzinie 17 jeszcze były ile można czekać na naprawienie tych wszystkich problemów nie pisałam się na takie coś zakładając u was konto ...
Odpowiedz
0 Lajków
karolcia12
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
09-10-2017
Wiadomość 1 z 4 (3 197 wyświetleń)

Re.: Dalej są problemy z bankiem

Problemy z bankowością internetową nie miały wpływu na księgowanie przelewów i salda kont. Teraz nasze systemy już działają poprawnie. Jeżeli dane w historii konta nie zgadzają się u Ciebie, prosimy o kontakt z nami: 32 357 00 69.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 156 wyświetleń)

Re.: Dalej są problemy z bankiem

[ Edytowane ]
Potwierdzam nie miały wpływu.
Powtórzyły się powiadomienia push z weekendowych transakcji. Można o tym poczytać na m.in. cashless.pl
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (3 122 wyświetleń)
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (3 110 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy