Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki

marmar4557
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
11-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (35 571 wyświetleń)

Re.: Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki

[ Edytowane ]

Możesz na konto walutowe wpłacić złotówki. Pieniądze przewalutujemy po naszym kursie bezgotówkowym z momentu zaksięgowania przelewu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (35 556 wyświetleń)

Re.: Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki


MonikaC pisze:

Możesz na konto walutowe wpłacić złotówki. Pieniądze przewalutujemy po naszym kursie bezgotówkowym z momentu zaksięgowania przelewu.


 

Czyli jakim? Mam nadzieję że nie po tym czymś wymienionym tu: http://www.ingbank.pl/kursy-walut bo to przecież nie ma sensu? Mamy 2016 rok, czy bank naprawdę nie jest w stanie dostać lepszego kursu?

 

Jeśli nie, to proszę się do mnie zgłosić, skoro bank ma tak kiepską ofertę na eur/pln że musi oferować żenujące 4.2329/4.4947 to mogę wam sprzedać lub odkupić dowolną ilośc euro (czy też innej waluty) po o wiele lepszym kursie, pozbędziecie się kłopotu. Za euro daję 4.3494/4.3558 dzisiaj, ale przy większych ilościach możemy ponegocjować, pasuje? Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (35 534 wyświetleń)

Re.: Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki

Funkcjonuje tutaj spread. Jest to różnica pomiędzy ceną kupna waluty a ceną jej sprzedaży. Banki, różnicując ceny, uzyskują zysk na transakcjach walutowych. Cena kupna waluty jest zawsze niższa niż cena sprzedaży, ponieważ bank chce kupić taniej a sprzedać drożej. Spread walutowy jest zatem zyskiem banku, a kosztem klienta.

 

Jeżeli nie odpowiadają Ci kursy, zawsze pozostaje Ci kanto stacjonarny, lub kantory internetowe oferujące korzystne ceny.

Dużo nie trzeba - wystarczy w wyszukiwarce wpisać kantor internetowy, założyć sobie konto i... działać. Tak wiele za niewiele. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 4 z 4 (35 086 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy