Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki

marmar4557
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
11-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (35 475 wyświetleń)

Re.: Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki

[ Edytowane ]

Możesz na konto walutowe wpłacić złotówki. Pieniądze przewalutujemy po naszym kursie bezgotówkowym z momentu zaksięgowania przelewu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (35 460 wyświetleń)

Re.: Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki


MonikaC pisze:

Możesz na konto walutowe wpłacić złotówki. Pieniądze przewalutujemy po naszym kursie bezgotówkowym z momentu zaksięgowania przelewu.


 

Czyli jakim? Mam nadzieję że nie po tym czymś wymienionym tu: http://www.ingbank.pl/kursy-walut bo to przecież nie ma sensu? Mamy 2016 rok, czy bank naprawdę nie jest w stanie dostać lepszego kursu?

 

Jeśli nie, to proszę się do mnie zgłosić, skoro bank ma tak kiepską ofertę na eur/pln że musi oferować żenujące 4.2329/4.4947 to mogę wam sprzedać lub odkupić dowolną ilośc euro (czy też innej waluty) po o wiele lepszym kursie, pozbędziecie się kłopotu. Za euro daję 4.3494/4.3558 dzisiaj, ale przy większych ilościach możemy ponegocjować, pasuje? Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (35 438 wyświetleń)

Re.: Czy mogę na konto walutowe przelewać zlotowki

Funkcjonuje tutaj spread. Jest to różnica pomiędzy ceną kupna waluty a ceną jej sprzedaży. Banki, różnicując ceny, uzyskują zysk na transakcjach walutowych. Cena kupna waluty jest zawsze niższa niż cena sprzedaży, ponieważ bank chce kupić taniej a sprzedać drożej. Spread walutowy jest zatem zyskiem banku, a kosztem klienta.

 

Jeżeli nie odpowiadają Ci kursy, zawsze pozostaje Ci kanto stacjonarny, lub kantory internetowe oferujące korzystne ceny.

Dużo nie trzeba - wystarczy w wyszukiwarce wpisać kantor internetowy, założyć sobie konto i... działać. Tak wiele za niewiele. Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 4 z 4 (34 990 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy